7.8 C
Skopje
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Shqipëria sot miqësore me pjesëmarrësin në Kupën e Botës

Shqipëria do të luajë sot në Marbeja miqësoren ndaj Katarit. Atmosfera është mjaft e mirë në kombëtare, ndërsa për trajnerin Edi Reja kjo sfidë ka rëndësi për të testuar futbollistët e kampionatit shqiptar të grumbulluar.

Ndaj Katarit është miqësorja e parë e muajit nëntor, ndërsa më 16 Nëntor skuadra e Edi Rejas do të luajë ndaj Italisë dhe më 19 Nëntor ndaj Armenisë, me të dyja sfidat që do të zhvillohen në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Të ngjajshme

Të fundit