-2.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

30 vjeçari nga Piroku kapet me kokainë!

Të enjten mbrëma rreth orës 23:00, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, efektivët e policisë të SPB-Tetovë, kanë arrestuar 30-vjeçarin N.M. nga Piroku i Tetovës, tek i cili është gjete dhe konfiskuar kokainë. Pas dokumentimit të çështjes kundër tij, do të përgatitet parashtresë përkatëse.

Të ngjajshme

Të fundit