27.8 C
Skopje
E shtunë, 15 Qershor, 2024

A do të mbajnë përgjegjësi Berisha dhe Meta nëse humbasin zgjedhjet !?

Kryetari i PD-së Sali Berisha dhe kreu i PL-së, Ilir Meta u shprehën të sigurtë në fitoren e 14 majit, teksa u pyetën a do të mbajnë përgjegjësi nëse humbasin.

Do mbani përgjegjësi për humbjen?

Berisha: Me Bashën vetëm humbje ka pasur. Me Berishën marrëveshjet janë vetëm fitore. Dëshmia më flagrante është incidenti Basha

Meta: Madje fitore duke pasur kandidat Bashën. Ka përfunduar njëherë e mirë koha kur rezultati i ndeshjes trukohej nga Rama para se ajo të fillonte. Kjo është një ndeshje e vërtetë, është ekzistenciale për qytetarët tanë. i shohim efektet e shpopullimit, janë të tmerrshme. Është shume e qartë kush është i tmerruar nga kjo marrëveshje. Është një ndeshje jo vetëm për sot, por edhe për të ardhmen.

Të ngjajshme

Të fundit