30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Atë që s’e bën politika e bën futbolli, Ganiu dhe Kasami bëhen bashkë

Futbolli na bashkoi
Me Bilall Kasamin, kryetarin e Komunës së Tetovës gjatë ditës së djeshme bashkërisht ndoqëm ndeshjen e futbollit që zhvilluan gjeneratat e reja mes FC Shkupit dhe FC Shkëndijës, kuptohet në mënyrë miqësore, ashtu edhe siç na ka hije.
Të rinjtë meritojnë të ecin përpara bashkë dhe në këtë frymë të bashkëpunimit.
FC SHKUPI dhe FC SHKËNDIJA janë krenaria jonë, dashuria jonë, e ardhmja jonë e përbashkët!

Të ngjajshme

Të fundit