21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Banorët e Pallçishtit në protestë kundër kryetarit Besnik Emshiu

Anëtarët e Bashkësisë Lokale të f.Pallçishtë i Ppshtëm organizojnë protestë ditën e Hënë me datë 03.10.2022 ne ora 13:00!

Protesta në vetvete ka për qëllim realizimin e premtimeve qe Komuna ka premtuar dhe nuk jane realizuar! Premtime këto themelore per egzistencen jetesore te qytetareve , andaj ju lutem qe kjo kerkese te meret parasysh nga organet e MPB, protesta do te zhvillohet afer pompës se benzines “Hit Oil’

Bashkësia Lokale Pallçisht i Poshtëm ,2022

#PallçishtiNdërShekuj

Të ngjajshme

Të fundit