36.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Basketboll / Çairasit pa fat, Pelisteri doli triumfues

Basketbollistët e Çairit sonte nuk patën fat ndaj Pelisterit. Edhe përskaj ndeshjes së mirë në fund u rikthyen në shtëpi me rezultat negativ

NUK ISHTE NATA JONË, POR NE NUK DORËZOHEMI!

Sonte në Manastir klubi ynë pësoi humbje nga Pelisteri me rezultat 90-71 edhe pse në çerekun e parë dhe të dytë zhvilluam lojë më të bukur. Djemtë tanë treguan paraqitje të mirë por fati nuk ishte në anën tonë.

Vlen të theksohet se ndaj ekipit tonë publiku nikoqir tregoi respekt dhe mikpritje. Ne si klub e vlerësojmë gjestin dhe si gjithmonë të mirën e rikthejmë edhe më mirë.

Vazhdojmë fuqishëm #BCÇair2030

Të ngjajshme

Të fundit