-2.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Bellingham pjesë e listës, Ancelotti ka ende dyshime !?

Jude Bellingham është pjesë e listës së Real Madridit për ndeshjen e Champions League ndaj Bragës.

Carlo Ancelotti e ka marrë në Portugali yllin anglez, ani pse nuk është i bindur se a do të luaj apo jo.

“Nuk e di nëse do të luaj. Është rikuperuar mirë dhe në të gjitha lëvizjet që ka bërë është ndjerë mirë. Unë do të vlerësoj me të nesër” ka thënë Ancelotti./Indeksonline/

Të ngjajshme

Të fundit