14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Çfarë do të ndodhë nesër në Reçicë !?

Nesër do të mblidhen përsërit ministrat e BDI-së për të dhënë llogari për punën para kryesisë qëndrore.

Të ashtuquajturit “grupi i zjarrit” gjithashtu do të paraqesin pakënaqësinë e tyre ndaj ministrave aktual si dhe do të shpalosin projektet të cilat nuk janë bërë në komunat shqiptare. Nga po ky grup kanë kërkuar edhe shkarkimin e zv/kryeministrit të parë Artan Grubi.

Gjithçka është gati për nesër, ndërsa takimi pritet të fillojë në ora 14.00

Të ngjajshme

Të fundit