17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Deputetja Ajdari: Takim i frytshëm i degës së Tetovës me kryetarin Ahmeti

Sot në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim, kryetari Ali Ahmeti takoi kryesinë e degës së Tetovës për të bashkëbiseduar për të arriturat e këtij subjekti politik dhe hapave të ardhshme që do të ndërmerren.

Takim i këndshëm i Kryetarit, z. Ali Ahmeti me Kryesinë e degës së Tetovës.Kënaqësi të bashkëbisedojmë për të arrituat dhe projekteve të reja!, shkruan deputetja Rina Ajdari.

Të ngjajshme

Të fundit