22.8 C
Skopje
E diel, 19 Maj, 2024

FC Shkupi e humb në tavolinë ndeshjen ndaj Shkëndijës!

Pas incidentit që ndodhi sot në stadiumin e Çairit ku po përballeshin FC Shkupi dhe KF Shkëndija, FFM ka vendosur që ta dënojë klubin çairas me humbjen e ndeshjes në tavolinë si dhe 100km larg stadiumit ndeshjet e ardhshme.

ZYRTARE: FFM ka vendosur që klubi jonë ndeshjen në Kup ndaj Shkëndijës e humb në tavolinë, si dhe ndeshjet e radhës do ti luaj 100km larg qytetit të Shkupit për një afat të pacaktuar.

Të ngjajshme

Të fundit