2.8 C
Skopje
E enjte, 30 Nëntor, 2023

Fituesi i Topit të Artë tashmë dihet!

Fituesi i Topit të Artë tashmë është konfirmuar.

Drejtori i France Football, Pascal Ferre ka shkuar në shtëpinë e tij dhe ia ka komunikuar lajmin futbollistit që ka fituar çmimin.

Benzema është fitues i Topit të Artë

Të ngjajshme

Të fundit