13.8 C
Skopje
E diel, 25 Shkurt, 2024

(FOTO) “Boss B” shqiptari mbret i diamanteve dhe arit në Afrikë

Baki Baliu, shqiptari i cili po çmend rrjetin me jetën e tij super luksoze.

Baliu jeton në Afrikë në Sierra Leone ku edhe ka minierën e vet. Bakiu merret me diamante dhe me ari. Shihet shpesh edhe në instagram dhe në tiktok duke publikuar video nga jeta e tij e përditshme me vetura të shtrenjta, diamante dhe ari.

Baki Baliu në pyetjet e shpesha që merr është se çfarë është ai, milioner apo miliarder? Kësaj pyetje nuk i jep dot përgjigje as vet Baliu duke thënë se përderisa e ka shëndetin dhe kohën ai ka gjithçka që i nevojitet dhe është duke e shijuar jetën në maksimum.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit