38.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

(FOTO) Fetai: UNODC është partner i rëndësishëm i RMV-së

Zëvendëskryeministri për Qeverisje të Mirë dhe Transparencë, Arben Fetai sot ka realizuar takim me z. Koen Marquering, udhëheqës i Sekretariat rajonal për anti-korrupsion dhe financa të paligjshme të Zyrës së Kombeve të Bashkuara për Drogën dhe Krimin (UNODC), shoqëruar nga Valentina Ancevska, Zyrtare Ndërlidhëse e UNODC-së në Maqedoninë e Veriut, shkruan POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit