30.8 C
Skopje
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ja çfarë u fol në mbledhjen 11 orëshe të BDI-së!

Ka përfunduar në orët e vona mbledhja  e kryesisë partiake të BDI-së .

Lideri i partisë Ali Ahmeti,në pres konferencë tha se mbledhja ka  kaluar në  atmosferë konstruktive, ku janë  diskutuar të gjitha çështjet  si  dhe janë adresuar kërkesat e qytetarëve.

Lideri i partisë, Ali Ahmeti gjithashtu foli edhe për takimin me Arben Taravarin ai dhe për vetingun që tashmë 4 vite e kërkon BDI-ja si parti.

Të ngjajshme

Të fundit