11.8 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Kasami: Bashkëpunojmë me çdo subjekt politik opozitar!

I pyetur nëse do të bashkëpunonin me Aleancën për Shqiptarët nëse kjo parti bëhet pjesë e Qeverisë ose nëse partia Alternativa bëhet pjesë e opozitës, kreu i Lëvizjes Besa, #BilallKasami sot theksoi se synojnë bashkëpunim me secilin subjekt politik që është në opozitë!

Kasami tha se kanë kontakte të vazhdueshme me u.d. kryetarin e ASH-së #ArbenTaravari dhe se shpreson për bashkëpunim opozitar me këtë parti.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit