18.8 C
Skopje
E diel, 19 Maj, 2024

Kosovë / Zhduket një vajzë nga Prishtina

Një person ka informuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më 21.05.2023 rreth orës 19:20, në Prishtinë.

Tutje bëhet e ditur se rasti është në procedurë hetimore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti në procedurë hetimore, përderisa është njoftuar edhe prokurori kujdestar”, thuhet në raport.

Të ngjajshme

Të fundit