32.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Kumanovarja kapet “mat” duke vjedhur (VIDEO)

Po ta takoni Kështu të veshur dhe të rregulluar në qytet, nuk do ju besohet se është vjedhëse. Por zonjën në fjalë, e cila nga veshja duket të jetë e pasur, kamerat e sigurisë në një shitore në Kumanovë e kanë incizuar duke vjedhur barretë flokësh me vlerë vetëm 50 denarë./VoxTv

Të ngjajshme

Të fundit