17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Kumanovë / 33 vjeçari arrestohet për drogë

Një 33-vjeçar me iniciale F.I. është arrestuar sonte nga policë të Sektorit të Punëve të Brendshme Kumanovë, njofton MPB-ja, përcjell TV21.

“Sot, (06.04.2023) në Kumanovë, nëpunësit policorë të SPB Kumanovë kanë arrestuar F.I.(33) nga Kumanova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe marrë kokainë. F.I. është mbajtur në stacion të policisë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim adekuat”, qëndron në njoftim.

Të ngjajshme

Të fundit