35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Mexhiti në takim me studentët: Biseduam çiltërsisht për të ardhmen, sfidat dhe nevojat e tyre

Zv.Kryeministri i parë i Qeverisë, Izet Mexhiti sot në takim mirëpriti Kuvendin studentor të UNT, informon POPULLI.mk.

Të ngjajshme

Të fundit