35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Skautët e Milanit sonte ndjekin këtë futbollist të Shqipërisë (EMRI)

Tifozë të shumtë shqiptarë do të jenë në stadiumin e Dortmundit për të parë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Italisë.

Ndërkohë në stadium ka skautë të shumtë që do të ndjekin lojtarët kuqezinjë. Mediat italiane bëjnë të ditura se skautët e Milanit do të ndjekin nga afër Armando Brojën.

Ekipi italian e ka këtë sulmues si dëshirën e parë në merkaton e verës.

Të ngjajshme

Të fundit