21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Thaçi për Lëvizjen Besa: Në politikë budallenjtë janë më të rrezikshëm se tradhtarët (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, vlerëson se takimi i thirrur nga Lëvizja Besa për çështjen e 20%-shit është pjesë e marketingut politikë.

Në një prononcim për gazetën LAJM, Thaçi tha se kjo nismë është e partisë që e drejton ai dhe është optimist se kjo çështje do të mbyllet.

Të ngjajshme

Të fundit