35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

(VIDEO) Reperja e njohur, Bhabie, rrihet nga ish i dashuri

Reperja e njohur Bhad Bhabie ka shqetësuar ndjekësit duke postuar disa pamje tronditëse në Instagram. Në video shfaqet reperja dhe ish-i dashuri i saj, Le Vaughn, teksa ky i fundit e dhunon fizikisht.Videoja e bërë më 30 qershor, tregon Le, gjithashtu babain e vajzës së saj të vogël, duke e shtyrë reperen në tokë.

BB postoi gjithashtu foto që tregonin atë me sy të nxirë e të fryrë dhe mavijosje në fytyrë.Videot dhe fotot më pas janë fshirë nga llogaria e saj në IG. Bhad Bhabie dhe Le i kishin dhënë fund lidhjes së tyre në maj.

Ajo shkroi në një postim tashmë të fshirë: Ky burrë mendon se do të ma marrë vajzën time nga unë!!! Thuaj çfarë të duash, për të marrësh fëmijën tim është çmenduri.

https://twitter.com/spin4saint/status/1810053503294824452/video/3

Të ngjajshme

Të fundit