20.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

A brengoset ministri Bekteshi nga treshja Mexhiti, Bexheti, Rexhepi !?

Në emisionin Klan Debat, ministri Kreshnik Bekteshi tha se nuk ka frikë nga fotografia e djeshme e publikuar nga protagonistët Izet Mexhiti dhe Blerim Bexheti me Kastriot Rexhepin.

”Ditën e premte kishim mundësinë të vazhdojmë gjendjen e krizës, zotri Kastriot Rexhepi e votoi dhe është normale ata që e kanë marrë vendimin e popullit duhet të votojnë për të mirën e popullit. Nuk kam pse frikësohem nga kjo fotografi, ne jemi miq un kam kontakte me Mexhitin dhe Bexhetin. Njejtë mund ta shihni edhe foton time me Sadulla Durakun nuk bëjnë problem pra nuk na frikësojnë këto fotografi” – tha Kreshnik Bekteshi. /KlanMacedonia/

Të ngjajshme

Të fundit