17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Ali Ahmeti i pranishëm në ceremoninë e varrimit të Erdan Ramadanit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti së bashku me anëtarët e tjerë të partisë ministra dhe deputetë ka marrë pjesë në ceremoninë e varrimit të të ndjerit Erdan Ramadani i cili humbi jetën tragjikisht 7 ditë më parë.

Së bashku me kryetarin Ahmeti janë edhe zv.minstri Nazim Bushi, deputeti Arbër Ademi dhe Sadulla Duraku.

Erdan Ramadani 22 vjeçar nga Kumanova humbi jetën duke u kthyer nga Tetova ku edhe e pagoi semestrin në Universitetin e Tetovës.

Të ngjajshme

Të fundit