30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Kryetari Arifi vizitoi Qendrën e fëmijëve me nevoja të veçanta

“Sot ishim për vizitë te Qendra për fëmijë me nevoja të veçanta në f.Orizare bashkarisht me Ministreshën për punë dhe politikë sociale, znj.Jovanka Trençevska, sekretarin shtetëror z. Resmi Ejupi dhe shumë të tjerë, ku zyrtarisht përfundohet me sukses projekti 1 vjeçar nga dita kur e lëshuam në përdorim këtë qendër”, është shprehur Arifi në facebook.

Bëjmë apel për të gjithë prindërit që t’i drejtojnë fëmijët e tyre në këtë Qendër pasi avancimi i tyre është sukses i të gjithëve, kur e dijmë se fëmijët janë ardhmëria jonë.

Zyra e kryetarit,

03.10.2022.

Të ngjajshme

Të fundit