35.8 C
Skopje
E diel, 21 Korrik, 2024

Azizi: Do të ketë zhvillim ekonomik të jashtëzakonshëm

Deputeti nga Koalicioni VLEN Adnan Azizi në fjaln e tij në kuvend ku po debatohet për votimin e Qeverisë së re, theksoi se Qeveria e re VMRO-DPMNE, VLEN dhe ZNAM do të fokusohen në zhvillimin ekonomik të vendit, përcjell TV21.

Të ngjajshme

Të fundit