30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Çifti milanez vazhdoi dasmën në “San Siro” (VIDEO)

Pasioni për futbollin nuk njeh kufij. Kur bëhet fjalë për skuadrën e zemrës, njerëzit kanë treguar se mund të bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet. Historia e radhës është e freskët pasi vjen nga ndeshja Inter-Barcelona, e vlefshme për fazën e grupeve të UEFA Champions League.

Një çift milanez, tifozë të Interit, vendosën kurorë në datën 5 tetor por nuk zgjidhën dasmën tradicionale me muzikë dhe të ftuar, ata e vazhduan festën në stadiumin mitik “San Siro”.

Shikoni për ta besuar;

Të ngjajshme

Të fundit