-3.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

(FOTO) Pendarovski i dashur me fëmijët, mikpritje e ngrohtë në presidencë

Presidenti i RMV-së, Stevo Pendarovski sot ka mirëpritur në presidencë fëmijët e dy shkollave të Shkupit, informon POPULLI.mk
Miqësi në kuadër të #KabinetiHapur me nxënësit filloristë nga shkollat e Shkupit “Petar Pop Arsov” dhe “Aleksandar Makedonski.”
Është gjithmonë kënaqësi të bisedosh dhe t’u përgjigjesh pyetjeve të shumta nga të rinjtë të zgjuar. Shpresoj se kemi qenë nikoqir të mirë, i kemi lejuar të mësojnë diçka të re dhe të shohin nga afër se si funksionon institucioni ynë dhe cilat janë përgjegjësitë e presidentit.
https://www.facebook.com/photo?fbid=915265576631020&set=pcb.915265723297672

Të ngjajshme

Të fundit