18.8 C
Skopje
E diel, 19 Maj, 2024

Gjendet i vdekur një 32 vjeçar

Dje pasdite rreth orës 12:40 në SPB Shkup është raportuar se 32-vjeçari B.J është gjetur i vdekur në një objekt në rrugën “Luka Gerov” në zonën e Gjorçe Petrovit, njoftoi MPB.

Sipas MPB-së, një mjek i urgjencës ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune.

Në vendin e ngjarjes kanë bërë hetime nga stacioni policor Gjorçe Petrov dhe me urdhër të Prokurorit publik trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Të ngjajshme

Të fundit