14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Grubi i reagon koalicionit VLEN pas sondazhit nga “Encourage”

Zv/kryeministri Grubi i ka reaguar koalicionit VLEN pasi u shpërndanë disa sondazhe se Arben Taravari fiton bindshëm kundrejt Bujar Osmanit, shkruan POPULLI.mk

Fejkera plako, fejkera full!
Fejk e keni nijetin, fejk e keni punën, fejk e keni emrin, fejk e keni secilin lajm, fotoshop dhe propagandë me metoda udbashe me te cilat jeni tu vepru!
Fejk posterat që i nxjerrni nëpër grupet e juaja dhe që i nxisni ato pak përkrahës me i shpërnda vetëm e konfirmojnë panikun tuaj dhe mënyrën se si punoni!
Stay calm and VOTO
JO Rusisë, PO Europës!
Një Kryeministër për të gjithë
Marrëveshje Kornizë Ekonomike
© POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit