2.8 C
Skopje
E enjte, 23 Mars, 2023

“Grupi i zjarrit” nesër takon banorët e komunës së Sarajit

“Grupi i zjarrit” ka paralajmëruar aktivitetin e radhës ku nesër do të takojnë banorët e Sarajit.
NJOFTIM
Të nderuar,
Ju njoftojmë se ditën e Martë, 21.02.2023 në ora 19:00 do të jemi bashkë në Saraj, për të realizuar takimin e rradhës me strukturat dhe banorët e Komunës së Sarajit.
Takimi do të realizohet në Sallën e Sh.M.Q.Sh – Saraj

Të ngjajshme

Të fundit