21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Haraçina po “lulëzon” nën udhëheqjen e kryetarit Ridvan Ibraimi

Gjërat kanë filluar të ndryshojnë për së miri në Haraçinë. Që nga marrja e detyrës nga kryetari aktual Ridvan Ibraimi, Haraçina si komunë ka filluar të ndryshojë shumë.
Së pari me stacionin e autobusëve, investime në kanalizim, tani me asfaltimin e rruëve dhe korsisë së biçikletave.
Rendin e ka stadiumi i Haraçinës

Të ngjajshme

Të fundit