14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Kaltrina, profesoresha e cila çmend ndjekësit në rrjete sociale (VIDEO)

Cilësohet si njëra ndër profesoreshat më “hot” e cila merr pjesë edhe në videoklipet e këngëtarëve të famshëm.

Quhet Kaltrina Kryeziu dhe shpesh poston edhe fotografi të nxehta në rrjetet sociale ku edhe shpesh herë janë ankuar prindërit e nxënësve për shkak të veshjes së saj.

Kaltrina ndryshe njihet edhe si fytyrë e reklamave të shumta, si ato në hotele, produkte të fytyrës, veshje etj..

Së fundi ajo është parë në videoklipin e reperit Mozzik në këngën me titull “Marilyn Monroe”.

Të ngjajshme

Të fundit