30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Kasami nga Kamenica: Punët e së ardhmes do të jenë në dobi të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njëherit i pari i Tetovës ka realizuar takim me Kadri Rahimaj në Komunën e Kamenicës, Dardanë të Kosovës.
“Në Dardanë të Kosovës, aty ku gërshetohen shumë qytete shqiptare të ndara padrejtësisht, realizuam takimin e parë zyrtar me kryetarin e komunës Kadri Rahimaj. Bashkëbiseduam për tema të rëndësishme, bashkëpunimet e mundëshme si dhe përfitimin e IPA fondeve nëpërmjet “Cross Border Cooperation” (CBC) në të mirë të qytetarëve tanë”, ka shkruar Kasami.
Mes tjerash Kasami u shpreh se janë dakorduar që takime të tilla të vazhdojnë edhe në të ardhmen në dobi të qytetarëve me projekte konkrete në të gjitha sferat zhvillimore.

Të ngjajshme

Të fundit