5.8 C
Skopje
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Kuvend/Sot pyetjet e deputetëve

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbahet seanca për pyetjet e deputetëve.

Seanca e këtillë zakonisht mbahet çdo të enjte të fundit të muajit, ndërkohë që sipas praktikës të parët që parashtrojnë pyetje ndaj kryeministrit dhe kabinetit qeveritarë janë deputetët e opozitës. /Alsat.mk

Të ngjajshme

Të fundit