11.8 C
Skopje
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Merr flakë banesa në Aerodrom

Një banesë në një pallat në bulevardin “ASNOM”, mes hotel “Rusia” dhe hotel “Hilton”, është djegur mëngjesin e sotëm nga një bombol gazi.

Sipas gazetarit të MIA-s nga terreni, zjarri është shuar dhe nuk ka të lënduar.

Në një deklaratë për MPB-në, komandanti informoi se kanë ndërhyrë pesë makina zjarrfikëse dhe 14 zjarrfikës.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit