-2.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Moti për ditën e sotme

Paradite do të ketë mjegull dhe vranësira të ulëta në disa lugina. Gjatë ditës me diell me pak vranësira. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -1 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 17 deri në 22 gradë.

Të ngjajshme

Të fundit