30.8 C
Skopje
E premte, 19 Korrik, 2024

Mexhiti pyet publikisht Bujar Osmanin për takimin me Gruevskin

Ditëve të fundit po qarkullojnë disa informacione që zyrtarë qeveritarë kanë qenë në Budapest dhe këta janë takuar edhe me ish kryeministrin e RMV-së, Nikolla Gruevski me të cilin kanë biseduar edhe për amnistinë e tij. Izet Mexhiti i është drejtuar Bujar Osmanit me një pyetje nëpërmjet ‘Facebookut’, informon POPULLI.mk.

Lexo më shumë:

“Pyetje publike për Bujar Osmanin: a ishte në vizitë zyrtare apo private kur e takoi Nikolla Gruevskin në Budapest?”, ka shkruar Mexhiti në rrjetin social Facebook.

© POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit