17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Moderatori i “Libero” befasohet nga përgjigjja e gazetares Semra Ajeti

Sonte në emisionin “LIBERO” në ATV LIVE në mesin e të ftuarve ishte pjesëmarrëse edhe gazetarja tanimë e njohur për publikun vendas e më gjerë, Semra Ajeti nga Shkupi.

Duke folur rreth ecurisë së saj në gazetari dhe moderim nuk mungonin edhe përgjigjet e shpejta në pyetjet me “thumba” të cilat moderatori ia parashtronte.

Pyetja që tërhoqi vëmendjen ishte kjo:

LIBERO: Ku mendon se shkon një mendim kur ai harrohet?

Përgjigjja e Semra Ajetit ishte “Thjeshtë mendimi nuk harrohet por ti vendos ta harrosh atë nëse nuk është i rëndësishëm për ty”.

 

Të ngjajshme

Të fundit