13.8 C
Skopje
E diel, 25 Shkurt, 2024

Moti për ditën e sotme

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 23 deri 28 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit