27.8 C
Skopje
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Moti për ditën e sotme

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri në 26 gradë celsius.

Për ditët e ardhshme moti pritet të jetë me shi, ndërsa pritet edhe ulje e temperaturave ditore.

Të ngjajshme

Të fundit