21.8 C
Skopje
E mërkurë, 24 Prill, 2024

Rama befason Kurtin! Ia mbyll sytë dhe e pyet: Gjeje kush jam?

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka befasuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti në Berlin. Rama i shkoi nga pas duke i mbyllur sytë.

Të dy kryeministrat ndodhen në Berlin. në kongresin e 30 të forcave politike progresiste, PES.

Të ngjajshme

Të fundit