14.8 C
Skopje
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Ratkoceri: E gjithë BDI-ja dhe shteti nuk e fituan dot Taravarin në Gostivar!

Gazetari Arben Ratkoceri në emisionin Click Plus tha se Arben Taravari mund të fitojë cilindo nga BDI-ja në Gostivar. Ai përmendi zgjedhjet e fundit vendore ku tha se gjithë BDI-ja ishte e përqendruar në Gostivar, por nuk mundi të fitojë kundrejt Travarit në mandatin e dytë të tij.

“Jemi dëshmitar, e gjithë kryesia e BDI-së ishte në Gostivar, i gjithë shteti në Gostivar dhe Arben Taravari e fitoi Komunën e Gostivarit megjithë BDI-në.

Arben Taravari ta mund NEvzat Bejtën, mëngjes, darkë, darkë.” tha Ratkoceri.

Të ngjajshme

Të fundit