32.8 C
Skopje
E diel, 23 Qershor, 2024

Studio “AR Captures” – çdo moment e shndërron në kujtim të përjetshëm

Krijoni kujtime të përjetshme për ditën tuaj të madhe. Vera po vjen dhe dasmat janë simboli i kësaj sezone. Prandaj për të pasur një dasëm, fejesë apo bride2be të paharruar, studio “AR Captures” vijon me ofertat që të gjithë i prisnit. / POPULLI.mk

“Ju drejtohemi çdo çifti që ëndërron për një dasmë të paharrueshme! Studio jonë “ALTIN RUSHITI Captures” është vendi ku detajet bëhen magji dhe çdo moment shndërrohet në një kujtim të përjetshëm.

Me një ekip me përvojë dhe pajisjet e fundit, ne ofrojmë paketën e plotë për fotografi dasmash dhe fejesash që do të kapë çdo emocion dhe çdo detaj të rëndësishëm të ditës suaj të madhe.

Oferta jonë për dasma përfshin:

🎉 Sesionin e fotografisë para dasmës 📸 kryerjen e fotografive të dasmës në lokacionin tuaj të zgjedhur në cilësi të lartë, për të kapur emocionet e pasqyrës së gjallë.

Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth ofertave tona të personalizuara dhe për të rezervuar ditën tuaj të madhe në kalendarin tonë. Bashkë, le të bëjmë ditën tuaj të shkëlqyeshme dhe të paharrueshme në kujtime!”

📞 [+389 70 251 340] Altin Rushiti Captures

 

© POPULLI.mk

Të ngjajshme

Të fundit