-2.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Temperaturat sot në RMV

Moti sot pritet të mbajë i vranët me reshje lokale shiu rreth pasditës dhe gjatë natës.

Më shumë reshje shiu, priten në pjesën perëndimore derisa pritet të fryejë erë e lehtë deri në mesatare nga jugu.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 0 deri në 6°C, kurse maksimalet nga 11 deri në 17°C.

Të ngjajshme

Të fundit