17.8 C
Skopje
E hënë, 20 Maj, 2024

Tetovë / 16 vjeçari therret me thikë nga disa persona

MPB njofton se disa persona kanë sulmuar fizikisht një 16-vjeçar dhe kanë therur me thikë.

“Më datë 09.10.2022 në ora 21:05, në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën “133” afër një lokali në Tetovë, nga disa persona është sulmuar fizikisht një djalë 16 vjeçar nga Tetova dhe është plagosur me mjet të mprehtë, më pas personi i lënduar është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, njofton MPB.

Nga MPB njoftojnë se janë marrë masa zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Të ngjajshme

Të fundit