21.8 C
Skopje
E premte, 12 Prill, 2024

Thaçi kritikon tetovarët: Turp për ju që e votuat Bilall Kasamin!

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi mbrëmë në “Click Plus” në Tv21, tha se tetovarët duhet të kenë turp që kanë votuar Bilall Kasamin pasi ai ishte bartës i LSDM-së.

“Tetova dhe tetovarët duhet të kenë turp që votuan Bilall Kasamin dhe që kanë votuar BDI-në, duke patur mundësin e përzgjedhjes së kandidatit të PDSH-së”, ka thënë Thaçi.

Gjithashtu, ai akuzoi Kasamin se po punëson tetovarë duke thënë se po e bënë për ti anëtarësuar në Lëvizjen BESA.

Të ngjajshme

Të fundit