27.8 C
Skopje
E premte, 22 Shtator, 2023

(VIDEO) Aksion policor në Vlorë, RENEA dhe FNSH arrestojnë 3 persona

RENEA dhe FNSH kanë kryer një operacion vlivc mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku kanë arrestuar 3 persona.

Burime bëjnë me dije se pas indformacioneve të marra se 3 persona po lëviznin të armatosur, ëhstë këkur ndihma e RENEA-s dhe FNSH-së, për shkak të rrezikshmërisë së lartë që ata shfaqnin.

Bëhet me dije se aksioni i sotëm është vijim i operacionit “TEMPULL”.

Raportohet se FNSH po kryen kontrolle në Vlorë, Selenicë por edhe në disa fshatra përgjatë Lumit të Vlorës.

Të ngjajshme

Të fundit