13.8 C
Skopje
E diel, 25 Shkurt, 2024

(VIDEO) “Kazinot”, Saliu: Maqedonia e Veriut është bërë “CASIDONIA”

Maqedonia e Veriut çerdhe e kazinove. Kohët e fundit jemi dëshmitarë të hapjeve të shumta të kazinove në RMV.

Shkollat, objektet fetare dhe vendbanimet janë të rrezikuara nga ky fenomen i keq i cili po përhapet me vrull të madh në vend.

Së fundmi ka pasur shumë reagime kundër hapjes së kazinove. Një video e ka shpërndarë edhe gazetari Furkan Saliu i cili ka shkruar në rrjetin social ‘Facebok’ se Maqedonia e Veriut lirisht mund të quhet “CASIDONIA”.

“Shumë kazino bre! Tepër”, shkruan Saliu.

https://fb.watch/jMn7xFA4By/

[bsa_pro_ad_space id=1]

[bsa_pro_ad_space id=2]

Të ngjajshme

[bsa_pro_ad_space id=2]

[bsa_pro_ad_space id=1]

Të fundit