-2.2 C
Skopje
E diel, 10 Dhjetor, 2023

(VIDEO) “Mbreti” shqiptar i kokainës është arrestuar në Stamboll, Turqi

Dritan Rexhepi, i njohur si “mbreti shqiptar i kokainës”, është arrestuar në Stamboll.

Ai ishte në kërkim nga Italia dhe Shqipëria dhe mbante pasaporte false me emrin Benjamin Omar Perez Garcia.

Të ngjajshme

Të fundit